Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mardin Masaj Salonları Ümmüş

  • Listed: Ağustos 31, 2017 6:55 am
  • Expires: 40 days, 17 hours

Description

Mardin mutlu son masaj uygulaması özellikle Amerika’da en sık yapılan uygulamalar arasındadır. Bu teknikte direkt olarak avuç içleri kullanılarak kaslara baskı uygulanır. Bu sayede kaslarda büyük bir gevşeme ve rahatlama meydana getirilir. Bu uygulamanın eflöraj, petrissaj, friksiyon, vibrasyon ve tapotman tekniği olmak üzere 5 ana tekniği bulunuyor. Her teknikte kaslarda farklı bir hareketlenme oluşturularak farklı etkiler yapılır.

Bu Mardin mutlu sonlu masaj türünün en büyük faydası ise kas gerilimini azaltarak stresi ortadan kaldırmasıdır. Ayrıca bu uygulamada sıvazlama oldukça fazla olduğu için vücuttaki kan dolaşımı hızlanır ve bunun yanı sıra vücut daha diri bir hale gelir. Özellikle kılcal damar sorunları yaşayan kişiler bu uygulamayı yaptırır.

Bu uygulama vücutta kan dolaşımını arttırdığı için kılcal damar sorunlarını yok edebilir. Uygulamaya ense kökünden başlanır ve ayak bölgesinde biter. Ancak arzu eden kişiler için bu uygulama bölgesel olarak da uygulanır. Yaklaşık olarak 60 dakika kadar süren bu uygulamada birçok farklı masaj yağı kullanılabilir. Ancak kullanılan yağlar genel olarak ikinci planda yer alır. Çünkü; bu uygulamadaki esas amaç elleri doğru kullanarak kaslara yerinde müdahaleler yapmaktır.

Listing ID: 1259a7c515e5621

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply