Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mardin Masaj Salonu Sarım

  • Listed: Ağustos 5, 2017 3:51 pm
  • Expires: 13 days, 15 hours

Description

Her insan rahatlama, stres altında yorulan vücut, belli bölgelerde tutulma, kasılma, ağrı ya da acı gibi sebeplerle Mardin evde masaj yaptırmaya ihtiyaç duyabilir. İnsanlığın varoluşundan bu yana geldiği öngörülse de ilk kez Çinliler tarafından uygulandığı kabul edilir. Ancak iyi bir sonuç alınabilmesi adına, uzman bir ekip tarafından, koşulları bu tedavi için elverişli bir yerde yapılanı en sağlıklı olanıdır. Artık günümüzde bu hizmetin alınabileceği birçok Mardin masaj salonu bulunmaktadır.

Bu hizmetin verildiği yerlerde genellikle şifalı olduğu bilinen taşlar, aromatik yağlar ya da sular kullanılır. Amacın rahatlama, tazelenme ve dinlenme olduğu bu yerlerde uzman ekiple önceden konuşulmalı ve ne tür bir tedavinin istendiği belirtilmelidir. Çünkü bilinenin aksine birçok yöntemi vardır. Örneğin eski Roma dönemine tarihi dayanan Spa tekniğinde amaç tazelenmek ve gençleşmek olduğu için su ile tedavi uygulanır. Tıkalı gözenekleri açmak ve ölü hücrelerden arındırmak bu yöntemde temel amaçtır. Ancak rahatlama amacıyla yapılan tedavilerde şifalı taşlar ve yağlarla yapılan yöntem en çok uygulanan yöntemdir. Uygulayan kişi, taşları milimetrik hareketlerle oynatıp vücudun enerji noktalarını bulmaya çalışır. Ylang ylang yağı, lavanta yağı, keten tohumu yağı, jojoba yağı, lavanta yağı, kakao yağı bu tedavilerde en çok kullanılan yağlardır.

​​ Bu tekniklerden farklı olarak sporculara uygulanan bir yöntem daha vardır. Genellikle sporcuyu harekete geçirmeye hazırlamak için uygulanan bu teknik diğerlerine göre daha hızlı ve bölgesel yapılmaktadır.

 

No Tags

69 total views, 3 today

  

Listing ID: 743598604ee20554

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply