Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mardin Masöz Bayan Habibe

  • Listed: Ağustos 10, 2017 9:22 am
  • Expires: 18 days, 15 hours

Description

Zor çalışma şartları altında çalışanlar, iş hayatları oldukça fazla stres barındıran insanlar çoğu zaman sıkıntılı bir ruh hali ve gergin, ağrılı kasların hakim olduğu vücutlara sahip olurlar. Bu olumsuz durumların uzun vadeli yansımaları bedenin hem fiziksel açıdan hem de ruhsal açıdan bitap düşmesine ve baş edilemez hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

Mardin masöz bayan salonlarında sertifikalı ve ne yaptığını bilen uzman masörler ya da masözler aracılığıyla yapılan işlemler bu tip sorunlardan şikayetçi olan insanların sıkıntılarını giderebilmeleri için ihtiyaçları olan yardımları alabilmelerini sağlamaktadır. Özellikle fazla kilolarından ya da selülit gibi cilt sorunlarından şikayetçi olanlar için en etkili tedavi yöntemi bu uygulamalardır. Bedende selülit oluşmasının en büyük sebebi selülitli bölgede deri altında yağ birikimi ve bu bölgede bulunan hücrelere yeterli derece oksijen taşınamamasıdır. Bu uygulamalar sorunlu bölgelere yapıldığı takdirde zaman içinde selülitlerin ve çatlakların tedavi edilmeye başlandığı gözle görünecektir.

Mardin masöz işleminin en büyük özelliği kan dolaşımı içinde azalan oksijen miktarının artırılmasıdır. Sorunlu bölgelere daha fazla oksijen taşınmasını sağlayan bu işlem cildin eski sağlığına ve canlılığına kavuşmasını sağlarken, bir diğer yandan da derinin esnekliğinin artırılmasına fayda sağlar. Kalp ve dama sağlığı düzene giren bedende organların çalışma performansları da artacağından dolayı hastalık etmeni oluşturan unsurlar kısa zaman içinde ortadan kalkacaktır. Önemli olan uygulamanın doğru ve ehil kişiler tarafından uygulanmasıdır.

  

91 total views, 7 today

  

Listing ID: 379598c3931d4fdf

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply