Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mardin Masöz Mahser

  • Listed: Ağustos 23, 2017 12:55 pm
  • Expires: 32 days, 17 hours

Description

Vücutta bulunan birçok noktada kan akşının aksaklığa uğraması sonucu dolaşım sisteminin işlevi vücut için yeterli olmaz. Hatta bu noktalarda gelişen rahatsızlıklar birçok organı olumsuz yönde etkiler. Bu durum bireyi duygusal ve fiziksel sağlık açısından negatif yönde tetikler. Gün içerisinde sürekli kasılmalardan dolayı kasların beslenebilmesi ve organlara kan akışının düzenli bir şekilde gerçekleşmesi gerekiyor.

Kan akışının kaslara olan zayıf akışından dolayı birey kendini enerjisiz ve yorgun hissetmeye başlar. Belirli noktalara uygulanacak Kızıltepe masaj yöntemleri ile bireyler duygusal fiziksel sağlığına tekrar kavuşur ve kendilerini daha sağlıklı ve daha enerjik hisseder. Oluşan bu negatif etkilerden dolayı organların olası rahatsızlarının da önüne geçilmiş olur.

Bireylerin yaşam boyunca neredeyse tüm hareketleri esnasında eller kullanılır. Dolayısıyla en çok ihtiyaç duyulan bölgeler parmaklar olarak karşımıza çıkar. Belirli organlarla bağlantısı olan parmaklara yapılacak Dargeçit masaj, birçok hastalığa iyi geliyor. Serçe parmağa uygulanan yöntemlerde, kalp ve ince bağırsakla bağlantılı kaygı, benlik saygı eksikliği ve boğaz ağrısına, yüzük parmağına uygulanacak yöntemlerde; akciğer ve kolonla bağlantılı olarak olumsuzluklar, hazımsızlık, reddetme korkusu ve deri hastalıklarını önler.

Orta parmakla; safra ve karaciğer ile bağlantılı öfke, kararsızlık, sinirlilik, migren ve görme sorunlarını önler. İşaret parmağında; böbrek ve mesane ile bağlantılı hayal kırıklığı, korku ve kas ağrılarını ve son olarak başparmağa uygulanan yöntemler mide ve dalak üzerinde etkili olarak depresyon, kaygı ve karın ağrısını önleyerek daha sağlıklı yaşama imkanı sağlar.

No Tags

79 total views, 2 today

  

Listing ID: 225599d9d49e494c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply