Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mardin Mutlu Son Masaj Keli

  • Listed: Ağustos 27, 2017 9:20 am
  • Expires: 36 days, 17 hours

Description

Aslına bakılırsa bedenimizin bütün ağırlığını taşımakta olan ayaklar adına bir hediye olmanın haricinde, sıhhatli hayatın temelini var eden bir öneme sahip olmaktadır. Ayak Kızıltepe mutlu son masaj terapisi ortalama olarak 40 dakika devam eder. Tüm ayak kısmı ile diz kapağının alt kısmında kalan yerleri kapsamaktadır. Rahatlatan krem ile yağlarla birlikte yapılmasıyla aynı zamanda tenin nemlendirilmesi ile hava alması da sağlanır.

Bu uygulama ile rahatlık ve dinlenme hissiyatı elde edilerek, vücuda ayaklardan ulaşan sıhhati yaşama olanağı bulunabilir. Ayak Kızıltepe mutlu son masaj salonları akabinde ilk olarak bütün vücuda yapılan bir etki ile derinlemesine bir rahatlık hissiyatı var olmaktadır, uygulama akabinde kan dolaşıma hız katarak bedenin nitelikli bir istirahat seansı yaşanması elde edilir, bedenin kendi kendini tedavi etmesine destek sağlanmış olmaktadır, uygulama sonrasında bedenin yaşamış olduğu gerginlik ve kaygı azaltılır,

Bedenin az çalışmış olan ya da hiç çalışmayan kısımlarını uyarıcı vazifesi ile tetiklemektedir, ayak uygulamasının en mühim yararlarından bir tanesi de uyku niteliğini çoğaltması ve bedenin içindeki fiziki kuvvet seviyesini dengelemesidir, uyku problemi yaşayan bireylerde destek etken olarak değerlendirilir.

 

No Tags

128 total views, 1 today

  

Listing ID: 64559a2b04b5dc29

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply